Jdi na obsah Jdi na menu

Nové oficiální stránky Baletního studia

30. 8. 2012

Na adrese www.baletolomouc.cz jsou nové oficiální webové stránky Baletního studia, které zřídila vedoucí BS Jitka Weiermullerová a jsou v provozu od podzimu roku 2012.

 
Na těchto nových stránkách najdete veškeré informace od vedení Baletního studia, tzn. rozpisy tréninků, termíny zkoušek na představení, informace k představením, info k platbám školného atd. Byla zde dána do provozu i klientská sekce (pod heslem). Část provozních informací, určených členům BS, se pak budou objevovat jen v této klientské sekci.

Tyto původní stránky vznikly v době, kdy Baletní studio své webové stránky nemělo a chtěl jsem jejím vytvořením pomoci s poskytováním informací rodičům a dětem a také pomoci s propagací Baletního studia. Nyní mapují období především od roku 2007 do poloviny roku 2014, kdy jsem pracoval pro Baletní studio jako administrátor webu a zároveň pomáhal s organizací aktivit Baletního studia a zajištěním soutěží.

Postupně jsem je rozšířil o fotografie a videa, která jsem z velké části i sám pořizoval. Nyní již existují oficiální webové stránky www.baletolomouc.cz a tyto mé původní stránky www.baletnistudio.cz mapují část historie Baletního studia a jsou určeny především dětem, které v těchto letech Baletní studio navštěvovaly a jejím rodinným příslušníkům a přátelům.

R. Kadlec