Jdi na obsah Jdi na menu

Zájezd Německo Louskáček 29.-30.1.

29. 1. 2011


 

Další zájezd se konal 29.-31.1., v sobotu 29.1. se jen cestovalo (odjezd autobusu v byl 9h). Další den pak přesun do Bad Neuenahr a zde se večer hrál Louskáček. Po představení se jelo přes noc domů, návrat 31.1. dopoledne. Jeli tentokrát K. Lakomá, M. Pospíšil, K. Harvanová, V. Srostlíková, N. Vitovjaková, H. Odrobiňáková, A. Podlasová, S. Řihošková. Děti hlídala opět p. Pospíšilová.

 
Tak v sobotu kolem 15:30h překročili hranice, ubytování nakonec bylo blíže, ve Wurzburgu (necelých 700km od Olomouce), v hotelu Amberger (hotel byl údajně moc pěkný), přijeli na místo kolem 18:30h, všichni v pořádku a užívali si hotel... v neděli je čekalo 285km do Bad Neuenahr, pokračování níže.

 image.jpeg

image2.jpeg

image3.jpeg

image4.jpeg

 

 

V neděli dopoledne byli na procházce po Wurzburgu, pak vyrazili do Bad Neuenahr, na místo dorazili v pořádku v 16h. Stihli opět ještě zajít navštívit toto lázeňské městečko. Některé obchody byly otevřené, tak toho využili a taktéž si zašli na něco dobrého do cukrárny. Kolem 18.30h měli zkoušku v divadle, představení začínalo ve 20h.

Fotografie od p. Pospíšilové k dispozici zde, za informace, foto i starostlivost o děti děkujeme.

Po představení byl odjezd, vyjeli těsně před 23h směr Olomouc, cesta byla dlouhá, ale šťastně dojeli před polednem v pondělí domů.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář