Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky ukončených anket, nové se objeví na podzim (první dvě ankety  byly ukončeny v pátek 26.6. v 22h, třetí a čtvrtá na konci července). 

Pokud máte námět na další otázku, nebo vám v anketách něco chybí, tak dejte vědět dole v komentáři.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Janinka - Terezka Bendová

24. 10. 2009 12:42

Moc se těším na vystoupení Simby (30.10.2009),kde Terka hraje pakoně a hyenu. Určitě bude skvělá, je to její první vystoupení. Moc jí fandím.

admin - Ankety

25. 6. 2009 15:01

Všechny internetové ankety je samozřejmě nutno brát s rezervou (určité skupiny hlasujících mají možnost hlasovat vícekrát z různých počítačů a zvláště při menším objemu hlasů to hraje svou roli), někdo jim přikladá větší roli než mají, ale pokud se přesto někdo nedokáže smířit s tím, že jeho favorit není nejlepší, měl by se nad sebou zamyslet, vždyť to není vůbec podstatné, jen to ukazuje neschopnost ocenit i kvality někoho jiného a brát věci s nadhledem. I kdybychom tu měli porotu z těch nejlepších odborníků, těžko by se vybírali nejlepší, vybíráme z různých věkových kategorií, každý má své přednosti i slabší stránky, ale hlavně ty holky i kluci by neměli nezdravě bojovat proti sobě, ale vzájemně si pomáhat a umět se radovat i z úspěchu těch druhých, ti skutečně nejlepší (a nejen v baletu) se časem prosadí, teď by měli mít z tance hlavně radost.

admin - Ankety

25. 6. 2009 12:52

Prosíme přispěvatele do komentářů k této anketě, aby své příspěvky podepisovali, anonymní komentáře budou smazány.

Kučerová Lenka - Kačenka

25. 6. 2009 7:39

Kačenka je úžasná, v sobotu 20.6.jsem ji viděla tančit Simbu a měla jsem pocit, že je to již hotová tanečnice, obdivuji její vnitřní energii a to, že tančí srdcem.
Dávám hlas pro Kačku, Simbu a Cikánský tanec, který jsem viděla na videu

Eva Dostalova - Kačenka

24. 6. 2009 17:42

Zdravím,
všechny baletky baleťáky, jste všichni úžasní
a Kačka Dostálová je skvělá.
Měj te se krásně.
Pěkné léto.
Zdraví tetka Kačky Eva.