Jdi na obsah Jdi na menu

Balet pro dospělé

2. 2. 2009
Baletní studio je určeno jen pro výuku dětí, ale pro případné zájemce o tréninky baletu z řad dospělých nabízí výukové hodiny naše hlavní trenérka Irina Popova každé úterý od 18h v KD Žerotín, Dvořákův sál na ulici Slovenská 5, Olomouc.

Na podrobnostech je možno se domluvit přímo s ní na místě nebo telefonicky na čísle : 603 209 613


 
ObrazekIrina Popova  www.irinapopova.cz
trenér

Po studiu na Taneční konzervatoři v Samaře nastoupila hned roku 1986 do angažmá v Samarském akademickém divadle, kde působila v baletním souboru čtyři roky. Po ročním angažmá v taneční skupině Ruský balet v Sankt-Peterburgu odchází do České republiky.

Od roku 1992 je sólistkou Moravského divadla Olomouc a olomoucké publikum ji zná z celé řady rolí, v jejím provedení nezapomenutelných: Emilíe a Desdemona (Othello), Giselle a Myrtha (Giselle), Sněhurka (Sněhurka a sedm trpaslíků), Giulietta (Hoffmannovy povídky), Svědomí-Smrt (Don Juan), Siréna (Spící krasavice), Stoletá (Svěcení jara), Kapuletová (Romeo a Julie), Dcera Krále trolů (Peer Gynt). Za roli Cio-Cio-San v baletu Madama Butterfly dostala Cenu za nejlepší taneční výkon v sezoně 2001/2002.
 

Spolupodílela se s choreografem a režisérem Robertem Baloghem na režii divadelního představení Broučci a na choreografii představení Louskáček a Simba.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář