Jdi na obsah Jdi na menu

Facebook a web Baletního studia na estranky.cz

25. 9. 2014

Upřesňuji některé informace ohledně facebooku Baletního studia, webových stránek baletnistudio.estranky.cz a domény www.baletnistudio.cz

 

Facebook Baletního studia na adrese www.facebook.com/BaletniStudio  jsem před lety založil a udržoval zde informace a fotografie ve spolupráci s paní Bendovou. Poté, co paní Jitka Weiermüllerová přestala mít zájem o mé služby pro Baletní studio a požádala o převzetí této facebookové stránky, stanovil jsem ji správcem těchto stránek (již někdy začátkem září). Nehledě na to, že mě nikdo nekontaktoval s tím, že má problém s převzetím tohoto facebookového profilu. Já opravdu nemám zájem tento facebook dále využívat a ani jsem tam od ukončení svého působení v Baletním studiu nic neaktualizoval. Info o správcích viz obrázek dále:

 

facebook-bs.png

V roce 2016 byl profil na adrese www.facebook.com/BaletniStudio zrušen.

 

Webové stránky baletnistudio.estranky.cz jsou registrované celou dobu na mé jméno a tak to i zůstane. Baletní studio již má cca 2 roky své oficiální stránky, na což na svých webových stránkách všechny upozorňuji. Tyto původní stránky sloužily vždy především rodičům dětí z Baletního studia, proto jsem chtěl, aby zůstaly v mém  vlastnictví. Důvodem bylo i to, že jsem jako zástupce rodičů chtěl mít možnost v případě nutnosti ovlivnit, co se zde objeví za informace (tzn. aby se zde měly možnost k některým věcem vyjádřit všechny strany).

 

Nyní slouží k tomu, aby mapovaly činnost Baletního studia v letech 2007 - 2014 (včetně informace o lidech, kteří pro Baletní studio dlouhou dobu pracovali a oficiální stránky se tváří jako že neexistují...). Pokud má vedení Baletního studia pocit, že tímto něco porušuji, tak prosím o sdělení tohoto písemnou (mailovou) formou na mou adresu a ke konkrétním věcem se po poradě s právníkem vyjádřím. Pokud má někdo z rodičů dětí, jejichž fotografie a videa se zde objevují, zájem o jejich odstranění, tak mě kontaktujte a sjednám nápravu.

 

V případě nutnosti  se zde v blogu také vyjádřím k některým skutečnostem.

 

 

R. Kadlec