Jdi na obsah Jdi na menu

Týden nejen s koňmi počtvrté

20. 3. 2014

Na základě minulých úspěšných akcí (podrobnosti zde) jsem se rozhodl i o těchto prázdninách uspořádat akci "Týden nejen s koňmi" v Radíkově (pro děti z Baletního studia a jejich příbuzné, kamarády) v chatkovém táboře u vysílače (Chata Pod věží). Akce se tentokrát uskuteční od soboty 26.7.2014 do neděle 3.8.2014, tedy opět 9 dní, 8 nocí.

Hlavním lákadlem byly i letos samozřejmě vyjížďky na koních. Jízdy probíhaly opět v lesním terénu a na lesních cestách, děti byly rozděleny opět na pokročilejší  i začátečníky (kteří měli u koně doprovod).

Nejednalo se však vysloveně o klasický koňský tábor, kde by se vše točilo jen kolem koní, koně byli především takovým bonusem a zpestřením, trávili jsme u nich především podvečerní čas, který jsme měli vyhrazen na vyjížďky.

Náplní akce bylo i hraní spousty her a soutěží (sportovních, dovednostních a dalších), ale také bazén a výlety. Byla zařazena i taneční část (vedla Jana Olejníčková a Lucie Kadlecová). Novinkou byl letos "geocaching", děti se o něm něco dozvěděly a účastnily se i úspěšného hledání několika "kešek" v okolí.

Bydlelo se opět v chatkách, vždy 2-4 holky v chatce, v ceně byla celodenní strava včetně dvou svačin a pití.

Pomáhali mi podobně jako v minulém roce dva vedoucí, Kuba a Linda.

Přihlášeno bylo letos 18 dětí.

Nějaké fotografie z tábora zde a aspoň jedno video (cvičiště pokročilí) zde.

R.Kadlec
kadlec.roman@seznam.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Týden nejen s koňmi Radíkov 2014