Jdi na obsah Jdi na menu

Byla natočena premiéra (z 22.1.2010) představení Mojžíš - příběh o egyptském princi, byla natočena i repríza z 21.3. (14h), již nyní si můžete objednávat DVD z představení (cena 200Kč) mailem na kadlec.roman@seznam.cz , SMS na telef. 733 584 875 nebo níže uvedeným formulářem(do položky email uveďte váš mail, do zprávy kolik DVD chcete a zda chcete premiéru nebo reprízu, a případně další kontakt na vás) . P.Srovnal bude DVD vyhotovovat a dodávat mi postupně. O tom,že máte DVD nachystané vás budu informovat, proto při objednávce uveďte mail či telefon. Peníze mi můžete dát např. na některém z tréninků, případně je můžete i poslat na účet 1821664001 / 5500 (jako v.s. uveďte svůj mobil,pokud nejste u mě zaregistrovaní, pak mi o platbě pošlete informační SMS).
Pokud by někdo neměl možnost si zásilku vyzvednout osobně v Olomouci,je možno poslat,ale cena je v tomto případě 260Kč a odesílá se až po připsání platby na výše uvedený účet (v.s.opět vaše telefonní číslo z kterého mi pošlete informační SMS po provedení platby,nezapomeňte uvést přesnou adresu a jméno).

Pokud by měl někdo zájem o DVD z předcházejících představení (Simba, Louskáček, Broučci, Andersen), tak si je můžete objednat zde stejným způsobem, cena je opět 200Kč.

Pokud by měl někdo problém se zakoupeným DVD (např. nehraje, zasekává se při přehrávání), tak se mi ozvěte a DVD doneste k reklamaci.

R. Kadlec

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář