Jdi na obsah Jdi na menu

Eliška Sukopová

Má 11 let, v Baletním studiu tančí již od jeho počátků (viz obrázek, druhá zleva). Složila sice úspěšně zkoušky na konzervatoř v Brně i v Praze, ale nakonec se rozhodla ještě zůstat v Olomouci.

leden_small.jpg

Účinkovala v mnoha představeních Baletního studia i Moravského divadla, například Broučci, Louskáček, Simba, Mojžíš (skvělá hlavní role - Sipora), Karel Gott, Louskáček 2010 (hlavní role "Klárka")  085_thumb.jpg

img_3032_small.jpg

Zúčastnila se mnoha soutěží. Jejím zatím největším úspěchem byla stříbrná medaile z Mistrovství světa v interpretačním umění v Hollywoodu v USA v roce 2009 v kategorii "balet do 10 let". V roce 2011 získala první (v kategorii "moderní tanec") a druhé místo (v kategorii "balet") na kvalifikační soutěži v německém Selbu a tím získala právo zúčastnit se finále světové taneční soutěže "Dance World Cup" v Paříži na přelomu června a července 2011. Zde v obrovské konkurenci nakonec získala 6. místo v nejsilněji obsazené kategorii "moderní tanec", k medaili jí chyběl jen kousek. Kromě toho zde tančila ve skupině spolu s dalšími pěti dívkami skupinovou choreografii "Jaro" (skončily desáté).

7up_0344_small.jpg

selb_2011_142_small-uprav.jpg


Sama Eliška si zatím nejvíce váží své hlavní role Sipory v představení "Mojžíš", toto  představení má i nejraději. Jako trenéry, co ji nejvíce naučili, uvedla Irinu Popovou a Roberta Balogha. Na talentové  zkoušky na konzervatoř se údajně nijak zvlášť nepřipravovala, jen částečně doma a s Irinou Popovou a zdály se jí celkem lehké.

selb_2011_058_small.jpg

baletni-studio-2010-043_small.jpg

img_9678_small.jpg

 

 

dalida-francie-002_small.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář