Jdi na obsah Jdi na menu

Klaudie Lakomá

Má 11 let, v Baletním studiu je také takřka od jeho počátků (viz foto, uprostřed).

prosinec4_small.jpg

 

Od podzimu 2011 se také chystá na konzervatoř do Brna (na talentových zkouškách skončila první s plným počtem bodů), v Baletním studiu tančí již 6 let.

 

kl48_thumb.jpg

Účinkovala v mnohých představeních Baletního studia i Moravského divadla, například Broučci, Louskáček, Simba (zde měla jednu z hlavních rolí - papouška), Mojžíš (více rolí, jejího skvělého "hada" obdivoval i prezident Václav Klaus s manželkou), Karel Gott, Louskáček 2010 (hlavní role "Klárka")

  dsc_6328_small.jpg

 

013_thumb.jpg

Zúčastnila se mnoha soutěží. Jejím největším úspěchem byly 3 zlaté medaile z Mistrovství světa v interpretačním umění v Hollywoodu v USA v roce 2008. V roce 2011 získala druhé místo na soutěži "Pardubická Arabeska" a třetí místo na soutěži "Hradecká Odette". V roce 2011, na přelomu června a července, tančila na světové taneční soutěži "Dance World Cup" v Paříži ve skupině spolu s dalšími pěti dívkami choreografii "Jaro" (skončily desáté).

   101.jpg

_mg_0469.jpg


V roce 2009 o ní a o Kateřině Dostálové natočila Česká televize dokument v rámci pořadu "Nehasit hořím". Obě byly zařazeny i mezi osobnosti roku 2008.

Sama Klaudie si zatím nejvíce váží svých úspěchů na soutěži v USA v roce 2008. Z představení má nejraději Mojžíše. Jako trenéry, co ji nejvíce naučili, uvedla Irinu Popovou, Michala Klapetka, Lucku Rojkovou, Jana Seitla a Andreu Hrbkovou. Na talentové  zkoušky na konzervatoř se připravovala s Irinou Popovou a také individuálně doma. Po nástupu na konzervatoř jí budou nejvíce chybět trenéři, představení a kamarádky.

  05880001.jpg

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář